spot_img
Inne

Ostatnie

Co za gol! Piotr Zieliński piłkarzem spotkania z Interem [VIDEO]

W hicie Serie A Inter Mediolan podejmował zespół Napoli. Już w pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Piotr Zieliński, który zdobył MEGA bramkę!

Reprezentant Polski w 17. minucie spotkania otworzył wynik. Zieliński rozpoczął i zakończył całą akcję, najpierw odebrał piłkę Nicolo Barellemu, a później wykorzystał podanie kolegi Lorenzo Insigne i popisał się znakomitym uderzeniem zza pola karnego. Po jego strzale Samir Handanović nie miał większych szans na udaną interwencję.

Pomocnik „Azzurrich” początek sezonu miał dość słaby. 27-latek zmagał sie z kontuzjami i krytyką włoskich mediów.
    Nie stracił natomiast zaufania trenera Luciano Spallettiego, który w meczu przeciwko Interowi wystawił go w podstawowym składzie.

Zresztą zobaczcie sami:

Niestety ten wyśmienity gol nie wystarczył graczom Napoli nawet do remisu, Inter zwyciężył przed własną publicznością 3:2.