czwartek, 19 maja, 2022
spot_img
Inne

  Ostatnie

  Za nami 62 gala KSW. Czas na przyznanie bonusów.

  Jak po każdej gali, nadszedł czas na przyznanie bonusów po KSW 62. Za najlepsze starcie sobotniego wydarzenia uznano trzyrundowy pojedynek pomiędzy Sebastianem Rajewskim a Arturem Sowińskim. Nagroda za najlepszy nokaut powędrowała do Andrzeja Grzebyka, który zrewanżował się już w pierwszej rundzie Mariusowi Zaromskisowi za porażkę z gali KSW 56, gdzie złamał nogę. Polak potrzebował 141 sekund by prawy prosty posłał Litwina na deski.

  Fot. KSW 62

  Dodatkowa nagroda za poddanie wieczoru powędrowała do Lom-Aliego Eskieva, który popisał się trójkątem rękoma i w ten sposób odklepał Gilbera Ordoñeza. Na początku rundy Eskiev trafił rywala mocnym ciosem, a potem walka trafiła do parteru, gdzie Lom-Ali kontrolował rywala i systematycznie szukał dobrej pozycji do ataku. W końcu Eskiev zdobył dosiad, w którym zaatakował mocnymi ciosami, a następnie złapał rywala w trójkąt rękami i zmusił go do poddania się.

  Fot. KSW 62

  Należy wspomnieć również o walce wieczoru gali KSW 62, gdzie Szymon Kołecki błyskawicznie, bo już w 45 minucie znokautował Akopa Szostaka. Po MEGA wymianie ciosów i prawdziwej batalii w stójce lepszy okazał się były ciężarowiec. Co ciekawe, panowie za sobą nie przepadają, a ich potyczki słowne znalazły swój finał w klatce.

  Fot. KSW 62

  Latest Posts

  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  NIE PRZEGAP

  MEGA newsletter

  Chcesz być na czasie? Zapisz się do naszego newslettera