czwartek, 19 maja, 2022
spot_img
Inne

  Ostatnie

  Oddajcie kasę! Kibice Newcastle żądają zwrotu pieniędzy za bilety

  Pandemia koronawirusa może odcisnąć nie tylko sportowe piętno na piłkarskim klubie Newcastle, ale również narazić na koszty społeczne. Kibice żądają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane karnety i bilety, oskarżając jego władze o „niedopełnienie obowiązku wobec fanów”.

  Inne kluby jeszcze przed informacją o wznowieniu rozgrywek bez udziału publiczności zareagowały decyzjami o zwrocie kibicom proporcjonalnych środków za niewykorzystane karnety, a nawet pojedyncze bilety. Jako pierwszy uczynił to Tottenham, a za nim m.in. Arsenal, Manchester City i Manchester United czy znacznie mniejsze potęgi jak Burnley, Brighton czy Everton.

  Stowarzyszenie Kibiców „Srok” jest zdania, że spodziewane w najbliższym czasie zmiany właścicielskie w klubie (konsorcjum z Arabii Saudyjskiej ma przejąć klub za 300 mln funtów) nie mogą być żadnym usprawiedliwieniem fatalnej komunikacji z fanami oraz braku decyzji dotyczących biletów.

  Liga angielska ma wznowić rywalizację 17 czerwca nie tylko bez publiczności, ale i być może, na neutralnych obiektach. Policja obawia się bowiem, że w niektórych przypadkach kibice będą się gromadzili wokół stadionów stwarzając zagrożenie epidemiczne.

  Latest Posts

  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  NIE PRZEGAP

  MEGA newsletter

  Chcesz być na czasie? Zapisz się do naszego newslettera