czwartek, 19 maja, 2022
spot_img
Inne

  Ostatnie

  Mistyfikacja? Paweł Fajdek ożenił się już wcześniej…:)

  Informacja o ślubie lekkoatlety Pawła Fajdka na murawie Stadionu Śląskiego okazała się nieprawdziwa. Biuro prasowe areny wyraziło z tego powodu ubolewanie w przekazanym PAP oświadczeniu.

  „Zgłosił się do nas nasz ambasador, wynajął pomieszczenia na uroczysty obiad z rodziną i przyjaciółmi. My uznaliśmy, że warto taką fajną informację puścić w świat. Nikt z nas nie wiedział, że ślub odbył się wcześniej, ta informacja była trzymana w tajemnicy, no i teraz sytuacja jest niezręczna” – powiedział PAP rzecznik Stadionu Śląskiego Przemysław Plisz.

  W poniedziałek do mediów trafił komunikat na temat uroczystości ślubnej Fajdka, do jakiej miało dojść na murawie chorzowskiego obiektu. Na dołączonych zdjęciach widać było m.in. młodą parę, której życzenia składają prezes i dyrektor generalny stadionu. Potem, w salach konferencyjnych areny, odbyło się przyjęcie weselne.

  Okazało się jednak, że brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Tokio zmienił stan cywilny wcześniej.

  „Bazując na informacjach Pawła Fajdka i za jego zgodą przekazaliśmy wiadomość o +uroczystości ślubnej+, która odbyła się w minioną niedzielę. Przedstawiciele Stadionu Śląskiego nie byli świadomi, że Paweł Fajdek zawarł ślub w piątek we Wrocławiu” – poinformowało biuro prasowe stadionu.

  Jego pracownicy podkreślili, że dochowują zawsze należytej staranności przygotowując materiały przesyłane mediom.

  „Tak było tym razem, ponieważ informacja ta została potwierdzona u organizatora uroczystości. Ubolewamy, że doszło

  Latest Posts

  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  NIE PRZEGAP

  MEGA newsletter

  Chcesz być na czasie? Zapisz się do naszego newslettera