czwartek, 19 maja, 2022
spot_img
Inne

  Ostatnie

  Kto zastąpi Vitala Heynena? Nie będzie to Polak

  Sześciu kandydatów zgłosiło się do konkursu na trenera męskiej reprezentacji – poinformował w komunikacie Polski Związek Piłki Siatkowej. Wśród nich nie ma Polaków.

  „Przez dłuższy czas nie nadchodziły żadne zgłoszenia. Można odnieść wrażenie, że zainteresowani nie chcieli ułatwiać zadania konkurentom i zapewne dlatego aplikacje napłynęły w ostatnim tygodniu. W sumie nadeszło sześć zgłoszeń, wśród których nie ma polskiego kandydata” – powiedział członek prezydium zarządu PZPS Tomasz Paluch, cytowany w komunikacie.

  PZPS nie zdradzi na razie danych osobowych kandydatów, chyba że sami zainteresowani wyrażą na to zgodę. Nie wiadomo też, kiedy zapadną ostateczne decyzje.

  „Jest to początek drogi wyboru trenerów kadr narodowych. Podczas najbliższych posiedzeń prezydium zarządu PZPS i zarządu podejmiemy kolejne kroki w celu wyłonienia najlepszych kandydatów. Uprzedzam ewentualne pytania – ostateczny termin wyboru trenerów będzie determinowany przede wszystkim czasem niezbędnym dla podjęcia najbardziej optymalnej decyzji, poprzedzonej rzetelną analizą” – powiedział prezes PZPS Sebastian Świderski.

  Latest Posts

  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  NIE PRZEGAP

  MEGA newsletter

  Chcesz być na czasie? Zapisz się do naszego newslettera