czwartek, 19 maja, 2022
spot_img
Inne

  Ostatnie

  Jak Lionel Messi w dwie godziny „wyprzedził” koronawirusa

  Po opublikowaniu wiadomości o chęci opuszczenia Barcelony przez Lionela Messiego w wyszukiwarce Google informacji o argentyńskim piłkarzu poszukiwano częściej niż o koronawirusie.

  W skali 0-100, stosowanej dla określenia częstotliwości wyszukiwania określonych zapytań, Messi „awansował” z ósmego na 86. stopień w ciągu zaledwie dwóch godzin.

  Sześciokrotny laureat Złotej Piłki dla najlepszego zawodnika sezonu na świecie – rekordzista pod tym względem – we wtorek wysłał do Barcelony faks, w którym poinformował o zamiarze odejścia z klubu jeszcze w obecnym okienku transferowym.

  Notą 86 Messi wyprzedził zapytania o koronawirusa o dwa punkty.

  Wzrosła także liczba wyszukiwań informacji o prezesie Barcelony Josepie Marii Bartomeu czy o Manchesterze City, do którego zdaniem mediów Messi może trafić z największym prawdopodobieństwem.

  33-letni Messi jest jednym z najlepszych piłkarzy Barcelony w historii. W tym klubie rozpoczął seniorską karierę i wywalczył z nim ponad 30 trofeów. Jest m.in. 10-krotnym mistrzem Hiszpanii i cztery razy triumfował w Lidze Mistrzów.

  Latest Posts

  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  NIE PRZEGAP

  MEGA newsletter

  Chcesz być na czasie? Zapisz się do naszego newslettera