Legia Warszawa pokonała Lecha Poznań 2:1 w hicie ekstraklasy! Mistrzowie Polski komplet punktów zapewnili sobie w ostatnich sekundach spotkania. W dodatku w stolicy strzelali tylko Legioniści…:)

Na początku Lech wyszedł na prowadzenie po samobóju Juranovicia. Do wyrównania doprowadził ligowy debiutant w kadrze Legii Kacper Skibicki a w ostatniej minucie meczu, po dośrodkowaniu Filipa Mladenovića gola głową strzelił wprowadzony w przerwie Rafael Lopes.

Bohaterem śmiało można uznać „Króla Artura” Doświadczony bramkarz w ostatnich 10 minutach spotkania najpierw odbił uderzenie Michała Skórasia, a kilka chwil później w niesamowity sposób zatrzymał Mikaela Ishaka, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, uderzał piłkę głową z 3-4 metrów.
Twierdza przy Łazienkowskiej pozostała nie zdobyta dla piłkarzy Lecha Poznań od 7 spotkań.

Legia Warszawa – Lech Poznań 2:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Josip Juranovic (29-samobójcza), 1:1 Kacper Skibicki (67), 2:1 Rafael Lopes (90+3-głową).
Sędzia: Szymon Marciniak (Płock).